زنجیر ترکیه بازگشت کودتای آمریکا اردوغان

زنجیر: ترکیه بازگشت کودتای آمریکا اردوغان مراجع قضایی رجب طیب اردوغان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی بازبینی در قانون تعزیرات تا سه ماه آینده / وزیر دادگستری

به گزارش ایسنا، علیرضا آوایی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رییس شرکت تعزیرات حکومتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی راجع به تغییرات و جابجایی افراد، گفت: گزین

بازبینی در قانون تعزیرات تا سه ماه آینده / وزیر دادگستری

وزیر دادگستری: بازبینی در قانون تعزیرات تا سه ماه آینده

عبارات مهم : قانون

وزیر دادگستری از بازبینی در قانون تعزیرات تا سه ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا آوایی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رییس شرکت تعزیرات حکومتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی راجع به تغییرات و جابجایی افراد، گفت: گزینش دوستان تازه به معنای نفی دوستان قدیم نیست. در بحث تعزیرات باورم این بود که آقای انصاری از من و آقای امیری اصفهانی جوان تر و با نشاط تر است و می تواند کمک بهتری کند؛ البته که ما همچنان از کمک های آقای امیری اصفهانی در تعزیرات استفاده خواهیم کرد.

بازبینی در قانون تعزیرات تا سه ماه آینده / وزیر دادگستری

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر محدودیت ورود تعزیرات به بحث قاچاق کالا و ورود اصناف به این عنوان و همچنین عنوان خودروهای قاچاق گفت: سیاست نظام این است تا جایی که مقدور است حکومت به این داستان ها ورود نکند، آیا که ممکن است آسیب هایی به همراه داشته باشد، یا بلغزند یا مورد اتهام قرار گیرند؛ باید به عهده مردم گذاشته شود، حتما برنامه ریزی هایی بوده که گفتند اصناف ورود کنند، ولی نباید نفی نظارت دولت و حاکمیت صورت گیرد که این هم خود آسیب زاست.

آوایی در خصوص میزان بازدارندگی جرایم گفت: در همه زمینه ها معضلاتی که با آن مواجه می شویم بعضی معتقدند جریمه راه حل قطعی هست، ولی تجربه ثابت کرده جریمه یکی از راه هاست، البته که در دستور کار ما بازبینی در قانون تعزیرات طی سه ماه آینده وجود دارد. به عقیده من همکاری و کمک گرفتن از مردم نتیجه بهتری می دهد تا اینکه ما صرفاً نقش کنترل گر را ایفا کنیم.

به گزارش ایسنا، علیرضا آوایی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رییس شرکت تعزیرات حکومتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی راجع به تغییرات و جابجایی افراد، گفت: گزین

خبرنگاری پرسید شما گفته بودید اگر دولت در رابطه با برطرف حصر به وزارت دادگستری ماموریت دهد شما با قوه قضاییه مشورت می کنید، آیا این مأموریت داده شد؟

آوایی پاسخ داد: کار مربوط به شورای عالی امنیت ملی هست، باید از آنها پرسش کنید.

واژه های کلیدی: قانون | دادگستری | وزیر دادگستری | تعزیرات حکومتی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs