زنجیر ترکیه بازگشت کودتای آمریکا اردوغان

زنجیر: ترکیه بازگشت کودتای آمریکا اردوغان مراجع قضایی رجب طیب اردوغان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «مصادره» فصل جدیدی در زندگی سینمایی من بود / مزدک میرعابدینی

بازیگر فیلم سینمایی «مصادره» از تجربه بازی در این فیلم سینمایی و همکاری با گروهی حرفه ای سخن گفت.

«مصادره» فصل جدیدی در زندگی سینمایی من بود / مزدک میرعابدینی

مزدک میرعابدینی: «مصادره» فصل جدیدی در زندگی سینمایی من بود

عبارات مهم : زندگی

بازیگر فیلم سینمایی «مصادره» از تجربه بازی در این فیلم سینمایی و همکاری با گروهی حرفه ای سخن گفت.

مزدک میرعابدینی بازیگر فیلم سینمایی «مصادره» راجع به علت استقبال از این اثر در گیشه سینماها به گروه تحریریه سایت، گفت: فیلم سینمایی «مصادره» متشکل از یک تیم حرفه ای است که در راس آن رضا عطاران به عنوان هنرمند و بازیگر محبوب قرار دارد. البته فضای فیلم از لوکیشن تا طراحی های صحنه و لباس و… به جذابیت آن کمک می کند و باعث جذب مخاطب می شود. به شخصه این فیلم را بزرگ و نیرومند می دانم.

وی در خصوص نقشی که در «مصادره» ایفا کرده، عنوان کرد: مهران احمدی از ابتدا جهت سپردن این نقش به من لطف داشت. از سویی در بخش زبان خارجی و موسیقی سررشته دارم که جهت رسیدن به شخصیت قصه کمک کرد.

وی راجع به علت تسلط خود بر موسیقی و زبان انگلیسی افزود: قبل از سینما در رشته های موسیقی و ادبیات فعالیت داشتم و در خانواده ای بزرگ شدم که دارای فضای فرهنگی بود. رشته سینما را هم در آمریکا خواندم که در فضای این فیلم به من کمک کرد.

وی ادامه داد: طبیعتا چندین مورد جهت رسیدن به نقش به بازیگر کمک می کند؛ از اعتماد کارگردان تا تجربه و داشته های شخصی در رشته های مختلفی که به سینما ربط پیدا می کند.

این بازیگر-کارگردان تصریح کرد: من تجربه کارگردانی فیلم سینمایی «رقص پا» را داشتم و حدود پنج سال از جوانی ام را صرف آن کردم که متاسفانه درگیر مشکلاتی شد و به نحوی کام من را تلخ کرد؛ ولی هنگامی که بحث بازی در فیلم «مصادره» مطرح شد، به قسمت مفرح سینما رسیدم. انگار این فیلم آمده بود تا من نفسی بکشم تا بی مهری های به وجود آمده در «رقص پا» از بین برود و در واقع فصل جدیدی در زندگی سینمایی ام به وجود آمد.

این بازیگر راجع به همبازی شدن با رضا عطاران اظهار داشت: عطاران شخصیتی فوق العاده، دوست داشتنی و مثبت است که نیاز به تعریف من ندارد. بجز بازیگری خوب که در این فیلم بسیار از او یاد گرفتم، شخصیتی وصف ناپذیر دارد که فکر می کنم دوام و محبوبیت چند ساله او به همین علت است.

«مصادره» فصل جدیدی در زندگی سینمایی من بود / مزدک میرعابدینی

واژه های کلیدی: زندگی | سینما | بازیگر | موسیقی | بازیگری | سینمایی | رضا عطاران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs